Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
BALTIC Farby-Do-Ocynku.com - 147 PoluRan DuroVite | Szczecin farby do ocynku farby do blachy ocynkowanej malowanie dachów ocynkowanych i malowanie ocynku w Szczecinie | BALTIC Farby-Do-Ocynku.com

malowanie szczecin malowanie proszkowe szczecin malarnia proszkowa 

piaskowanie cegieł piaskowanie cegły szczecin piaskowanie w szczecinie  

147 PoluRan DuroVite

SPECJALISTYCZNA DWUSŁADNIKOWA FARBA POLIURETANOWA NAWIERZCHNIOWA

Dwuskładnikowa farba poliuretanowa nawierzchniowa uniwersalnego stosowania; formuła opracowana na bazie związków grupy hydroxy acrylate i alifatycznych izocyjanów.

ZASTOSOWANIE:

Specjalnie opracowana do stosowania jako farba nawierzchniowa w systemach PU-PU i EP-PU, gdzie wymagana jest bardzo wysoka trwałość powłoki, chemoodporność, wytrzymałość mechaniczna oraz udarność powłoki. Farba po utwardzeniu charakteryzuje się bardzo wysoka stabilnością koloru i połysku w zmiennych warunkach środowiskowych. Farba może być stosowana w systemach jednopowłokowych oraz bezpośrednio na odpowiednio przygotowane podłoża galwanizowane, nawet na powierzchnie galwanizowane metodą Sędzimira ze względu na jej doskonałe właściwości zwilżające i dobrą przyczepność do większości podłoży. Farba rekomendowana dla przemysłowych warunków zagrożeń środowiska, również dla przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego i rolniczego, kontenerów, naczep itp., gdzie wymagana jest estetyczna i najwyższej trwałości powłoka.

Karta produktu:  pdf

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź szukają nietypowej farby, prosimy o kontakt, postaramy się przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Realizacja dostawy farb do naszych Klientów odbywa się w przeciągu 24 godzin.

Sigma Coatings tikkurila hempel_yacht_logo_new Baril Transocean-Coatings